Statistika Karty 2019-2020
21. Žluté karty
Po 3 žlutých kartách má hráč zastavenou činnost na 1 utkání, po 6 na 2, po 9 na 3 utkání. Poplatek za ŽK je 50,- Kč a za ČK 100,- Kč.
Trest se vztahuje jen na soutěž, ve které je hráč obdržel (např. za B mužstvo, ale za A tým může nastoupit).Obdrží-li hráč v utkání dvě ŽK, následuje ČK,má
automaticky zastavenou činnost za ČK a počítá se mu jedna ŽK. Počet udělených ŽK si musí hlídat mužstva podle zápisu o utkání.
EL Magico Tábor:
Balogh Karel 1k-žk /
Kloc Ivan 3k-žk, ČK / XX /
Císař Jakub 2k-žk / 4k-ČK / XX / 10k-žk
Říha Vojtěch 6k-žk
Svojše Jakub 9k-ČK /XX/ 14k-žk
Trung David 11k-žk
Jatka Pacov:
Rybčák Lukáš 1k-žk /
Kostrun Martin 2k-žk / 5k-žk / 7k-žk / 8k-XX/
Pučálek Marcel 4k-žk /
Šimek Petr 12k-žk
Virtual FC:
Brabec Matyáš 1k-žk /9k-žk/
Sedlák Dušen 2k-žk /
Musiol Zbyněk 4k-ČK / XX /
Pavličko David 5k-žk
Chotovinsky Karel 8k-žk
FK Dogy:
Neužil David 2k-žk /
Hoffmann Václav 2k-žk
Bouška Vojtěch 3k-žk /
Škarda Jakub 5k-žk
Bartáček Jiří 5k-žk
Kutner Aleš 9k-žk/ 10k-žk
Kluzák Josef 11k-žk
Green Sox:
Horek František 2k-žk /
Kouřil Marek 3k-žk
Volf Matěj 10k-žk
Marvan Jan 10k-žk
Vácha Zbyněk 10k-žk
Sprata Club Tábor:
Vysušil Filip 3k-žk / 5k-žk
Kotrba Tomáš 3k-žk /
Mikuláštík Lukáš 4k-žk / 8k-žk /
Široký Mároš 4k-žk /
Geleta Michal 5k-žk
anděl Lukáš 5k-žk
Pedros Tábor:
Kučera Martin 6k-žk /
Voneš Radek 6k-žk /
Chrt Ondřej 9k-žk / 11k-žk
Herma Petr 13k-žk
Šahajda Martin 11k-žk
Jelen Mira 11k-žk
2018-2019
FK Dynamo Líšnice:
Móri Matyáš 2k-žk /
Matějček Š. 4k-žk /
Michalec Petr Ml. 7k-žk / 11k-žk
Králik Martin 9k-žk /
Sedlaček Vojta 9k-žk
Michalec Petr St. 11k-čk / XX /
EL Magico Tábor:
Císař Jakub 2k-žk /
Kloc Rosta 4k-žk /
Kloc Ivan 1k-žk / 13k-žk
Říha Vojtěch 9k-žk / 10k-žk / 11k-ž k/ 12k-XX
Císař Vojtěch 11k-žk
Virtual FC:
Bouchal M. 2k-žk /
Sprata Club Tábor:
Vysušil Filip 2k-žk /
Sazma Petr 4k-žk /6k-žk/
Říha Jiří 10k-čk / XX /
FK Dogy:
Vilímek P. 3k-žk / finale-žk
Kutner Aleš 4k-žk /
Sazma P. 5k-žk /
Kluzák J. 6k-čk/14k-žk / finale-žk/
Chvojka R. 7k-žk/
Bouška V. 7k-žk /
Virtual FC:
Chotovinsky K. 4k-žk / 7k.-žk /
Grafiko Tábor CF:
Chotovinsky J. 4k-žk
Kelen M. 5k-žk / 14k-žk
Chrt O. 6k-žk
Prokeš L. 8k-žk/
Herma P. 11k-žk
Jatka Pacov:
Váňa Lukáš 9k-žk /
Bezemek Martin 9k-žk
Pavelec J. 8k-žk
Kuran T. 8k-žk
Přibyl Dom. 14k-žk
2017-2018
EL Magico Tábor:
Bosnyak 1k-žk / 4k-žk
Kloc Ivan 8k-žk / 9k-žk / 8k-žk / XX / 3m-žk
Virtual FC:
Sebera Filip 1k-žk / 10k-žk
Chylik Ladislav 7k-žk
Chotovinsky Karel 8k-žk / Fin-žk /
Vachuta Lukáš Fin-žk
Bouchal Martin Fin-žk
Jatka Pacov:
Zabloudil Jan 1k-žk / 2k-žk
Kostroun Martin 3k-žk
Kuran Tomáš 3k-žk /10k-žk
Kalina Jakub 7k-žk
Sprata Club Tábor:
Vysušil Filip 3k-žk / 8k-žk /
Říha Jiří 3k-žk / 4k-žk
Říha Mirek 3k-žk
Sazma Petr 4k-žk
Konečný Zdeněk 8k-žk,čk/ 9k-XX/
Grafiko Tábor CF:
Chrt Ondřej 3k-žk / 9k-žk
Jelen Miroslav 9k-žk
FK Dogy:
Bartáček Jiří 1k-žk
Šmíd Dominik 4k-žk
Kutner Aleš 4k-žk / 8k-žk / play off-žk
Vilímek Patrik 7k-žk
Stuchlik Lukáš 7k-žk
Kluzák Josef 8k-žk
2016-2017
Hirošima Hadr :
Vavřina Jakub 2k-žk+čk/3k-XX/ 6k-žk/
Stoszek Jan 2k-žk/6k-žk/
Nohava Pavel 2k-žk
EL Magici Tábor:
Císař Vojtěch 1k-žk
Kloc Ivan 2k-žk
Císař Jakub 5k-žk
Novotný Petr 5k-žk/11k-žk/
Štecher Daniel 7k-žk
Baka Michal 10k-žk
Kloc Rostislav 10k-žk
Virtual FC:
Fischer Robert 2k-žk/7k-žk/
Škarda Jakub 5k-žk / //playoff-žk
Brůžek Vojta 9k-žk
Fau Jakub 13k-žk
Chotovinský karel 11k-žk
Jatka Pacov B:
Kalina Jakub 3k-žk
Kuran Jiří 3k-žk
Přibyl Jaroslav 5k-žk
Bezemek Martin 5k-žk/ 13k-žk/
Zika Michal 7k-žk
Vlach Jakub 9k-žk
Vítámvás 13k-žk
Sprata Club Tábor:
Vysušil Filip- 3k-žk/ 10k-žk
Flasch Petr- 3k-žk
Anděl Lukáš 3k-žk/11k-žk
Balík Ondřej 10k-žk
Veselý Václav 10k-žk
Grafiko Tábor CF:
Horka Marian 4k-žk
Jelen Miroslav 10k-žk //playoff-žk
FK Dogy:
Šmíd Dominik 4k-žk/ 5k-žk/
Nikl Petr 9k-žk
Sazma Pavel 10k-čk/ 11k-XX/
Hofman Václav 11k-ČK/ 12k-XX/
Kutner Aleš 11k-žk
Sedloň Zbyněk 11k-žk/
Neužil David 11k-žk/
Kluzák Josef //playoff-žk
Statistika Karty 2015-2016
Grafiko Tábor CF:
Voneš Radek 11k-žk
Horka Marian 14k-žk
Hirošima Hadr :
Vavřina Jakub 1k-žk/6k-žk/
Stoszek Jan 2k-žk
Novák David /dohravka 3k-čk/ 6k-XX/
Ramovič Radim / dohravka 3k-žk/ 7k-žk/
Nohava Pavel / 6k-žk+čk/ 7k-XX/
Jatka Pacov B:
Miskai Patrik 2k-žk
Kostroun Martin 6k-žk/
Přibyl Jaroslav 13k -žk
Virtual FC:
Vachuta Lukáš 2k-žk/
Hnilička Jan 4k-žk
Škarda Jakub 4k-žk / 13k-žk
Petřík Luboš 4k-žk
Sedlák Dušan 4k-žk+čk/ 5k-XX/
Vinš Petr 5k-žk/8k-žk/14k-žk/playoff-XX/
FK Dogy:
Sazma Pavel 3k-žk/ 4k-žk/
Stuchlík Lukáš 3k-žk/
Kutner Aleš 3k-žk/ 4k-žk/ 6k-žk/ 7k-XX/
Šmíd Dominik 4k-žk+čk/ 5k-XX/ 6k-žk/ 10k-žk / 11k-XX/ 13k -žk/
Hoffmann Václav 4k-žk
Kluzák Josef 8k-žk/
Chvojka René 9k-žk/
Neužil David 9k-žk/
Bouška Vojtěch semif.-žk/
TJ Sokol Mladá Vožice
Mareš Slavomír / dohravka 3k-žk/
Smetana Jan 5k-žk/
Sůva Ondřej 9k-žk/
FC Táborsko:
Kloc Ivan 5k-žk/ 12k-žk/ playof-žk/ playoff o 3m XX
Štecher Daniel 5k-žk/10k-žk
Císař Marek 5k-žk/
Kutiš David 7k-žk/
Bareš tomáš 11k-žk
Vesecký Pavel 13k-žk/
Feichtinger Dominik playoff-žk/
Sprata Club Tábor:
Říha Jiří - 7k-žk/,9k-žk/13k-žk/ 14k-XX/
Jirava František 8k-žk/
Široký Mároš 9k-žk/
Svatek Josef 9k-žk/
Statistika Karty 2014-2015
Jatka Pacov B:
Váňa Lukáš 1k-žk/9k-žk/
Lakomý Zbyněk 13k-žk
TJ Sokol Mladá Vožice
Kukla Tomáš žk
Svatek Tomáš 6k-žk/ 7k-žk/
Mareš Patrik 6k-žk/
1.FC Křivánek:
Pípal Rostislav 5k-žk/
Škarda Václav 5k-žk/
Škarda Jakub 5k-žk/9k-žk//dohr 1k-žk/ 10k-XX/
Chvojka René 5k-žk/
Dmejchal Jiří 5k-žk/
Virtual FC:
Vinš Petr 4k-žk/
Šmíd Dominik 10k-žk+čk/11k-XX/
Hirošima Hadr:
Škrábek Jakub 1zPO-žk
Vavřina Jakub 2zFIN-žk
Novák David 2zFIN-žk
Sprata Club Tábor:
Vysušil Petr - 5k-žk/, 6k-žk/12k-žk/13k-XX/
Kotrba Tomáš 5k-žk/
Vysušil Filip 5k-žk/8k-žk/12k-žk/13k-XX/
Kutiš David 5k-žk/
Balík Ondřej 8k-žk/9k-žk/12k-žk/13k-XX/
Hoffmann Václav 12k-žk/
Sazma Petr 12k-žk/
Zdeněk Konečný 14k-žk
Naděje Čekanice:
Fiala David 6k-žk/
Široký Mároš 8k-žk/14k-žk
Novák Josef 8k-žk/
Posinger Tomáš 14k-žk/2zPO
Nedvěd Martin 14k-žk
Podroužek Václav 14k-žk
FC Táborsko:
Novotný Radek 5k-žk/
Jelen Miroslav 6k-čk/7k-XX/11k-žk/
Mrázek Jozef 9k-žk/
Šitler David 10k-žk/
Samec Tonáš 12k-žk/
Míka Petr 12k-žk/
Zeman Lukáš 12k-žk/
Statistika Karty 2013-2014
Sprata Club Tábor:
Flasch Petr čk
Václav Veselý žk
Říha Jiří žk
Dařílek Jan žk
Balík Ondřej žk
Dubský Viktor žk
Balík Ondřej žk
Král David žk
Dařena Zbyněk žk
Naděje Čekanice:
Šedivý Jan žk
Fiala David žk, žk
Novák Josef
Široký Mároš žk, žk
1.FC Křivánek:
Nemrava Tomáš žk, žk
Kutner Aleš žk
Škarda Václav žk
Škarda Jakub žk
Vošta Josef žk
Šmíd Dominik žk
Hirošima Hadr :
Nohava Pavel žk
FC Táborsko:
Mrázek Josef žk
Jelen Miroslav žk
Zeman Lukáš žk
Novotný Radek žk
Mrázek Josef žk
Voneš Radek žk
TJ Sokol Mladá Vožice
Kukla Petr žk, žk
Kukla Štěpán žk
Virtual FC:
Vinš Petr žk
Statistika Karty 2012-2013
Sprata Club Tábor:
Václav Veselý žk
Michal Jelínek žk
Petr Vysušil žk
Ondřej Balík žk, žk
Virtual FC:
Matěj Pěknice žk
Naděje Čekanice:
Tomáš Posinger žk
Tomáš Novák žk
Tomáš Jíra žk
David Fiala čk (žk,žk),
---
David Fiala žk
Mároš Široký žk
Tomáš Posinger žk
Josef Novák žk
FC Táborsko:
Petr Míka žk, žk
Pavel Vesecký žk
Tomáš Samec žk
Jatka Pacov B:
Lukáš Dítě žk,
František Lorenc žk
Blaničtí Rytíři Ml.Vožice:
Jiří Báňský žk
Petr Kukla žk
Hirošima Hadr :
----
Jakub Vavřina žk
Jan Stozek žk