PLAY OFF 2015
VÍTĚZ OKF TÁBOR 2014-2015:
Hirošima Hadr
PLAY-OFF: FINÁLE
FINÁLE 2. zápas: 23.3 - 29.3.
vítěz 1-4 - vítěz 2-3
Virtual FC - Hirošima Hadr 4:4 (2:1)
FINÁLE 1. zápas: 16.3 - 22.3.
vítěz 2-3 - vítěz 1-4
Hirošima Hadr - Virtual FC 1:0 (1:0)
Celkové umístění:
1. místo: Hirošima Hadr
2. místo: Virtual FC
3. místo: Naděje Čekanice
4. místo: Sparta Club
PLAY-OFF: semifinále
Hraje se na dvě utkání systém 2 zápasů doma/venku podle ligy mistrů
Finále se hraje taktéž. O třetí místo se nehraje
1. zápas: 2.3 - 8.3.
4-1: Sparta Club - Virtual FC 3:3 (1:1)
3-2: Naděje - Hirošima Hadr 1:2 (0:2)
2. zápas: 9.3 - 15.3.
1-4: Virtual FC - Sparta Club 7:3 (6:1)
2-3: Hirošima Hadr - Naděje 7:3 (3:2)
Výsledky:
1.kolo
Virtual FC - Jatka Pacov B 11:3 (2:3)
Naděje - Sparta Club 4:6 (1:1)
FC Táborsko C - 1.FC Křivánek 5:4 (2:3)
Mladá Vožice - Hirošima Hadr 0:5 (0:0)
2.kolo:
1.FC Křivánek - Sparta Club 1:4 (0:2)
Jatka Pacov B - Naděje 5:10 (0:6)
FC Táborsko C - Mladá Vožice 7:5 (3:2)
Hirošima Hadr - Virtual FC 6:6 (2:4)
3.kolo:
Sparta Club - Jatka Pacov B 7:5 (3:2)
Mladá Vožice - 1.FC Křivánek 2:4 (1:0)
Virtual FC - FC Táborsko C 10:6 (8:1)
Naděje - Hirošima Hadr 1:0 (0:0)
4.kolo
1.FC Křivánek - Jatka Pacov B 5:3 (1:0)
Mladá Vožice - Virtual FC 3:5 (1:2)
Hirošima Hadr - Sparta Club 3:5 (1:2)
FC Táborsko C - Naděje 6:9 (2:6)
5.kolo
Naděje - Mladá Vožice 7:4 (2:3)
Sparta Club - FC Táborsko C 6:2 (2:1)
Virtual FC - 1.FC Křivánek 2:2 (1:1)
Jatka Pacov B - Hirošima Hadr 3:7 (2:1)
6.kolo:
1.FC Křivánek - Hirošima Hadr 3:13 (0:7)
FC Táborsko C - Jatka Pacov B 4:1 (3:0)
Mladá Vožice - Sparta Club 2:6 (0:1)
Virtual FC – Naděje 6:1 (4:1)
7.kolo:
Hirošima Hadr - FC Táborsko C 5:4(1:2)
Jatka Pacov B - Mladá Vožice 7:4 (2:3)
Sparta Club - Virtual FC 0:8 (0:4)
Naděje - 1.FC Křivánek 10:2 (4:2)
8.kolo
1.FC Křivánek - FC Táborsko C 3:7(3:2)
Jatka Pacov B - Virtual FC 4:8 (3:6)
Sparta Club - Naděje 4:5 (3:1)
Hirošima Hadr - Mladá Vožice 12:5 (4:1)
9.kolo
Sparta Club - 1.FC Křivánek 4:1 (0:0)
Mladá Vožice - FC Táborsko C 9:6 (3:3)
Virtual FC - Hirošima Hadr 5:6 (2:3)
Naděje - Jatka Pacov B 3:4 (1:1)
10.kolo
1.FC Křivánek - Mladá Vožice 2:7 !1:1)
Jatka Pacov B - Sparta Club 4:4 (2:3)
FC Táborsko C - Virtual FC 2:6 (1:3)
Hirošima Hadr - Naděje 8:7 (4:4)
11.kolo
Sparta Club - Hirošima Hadr 4:6 (2:3)
Jatka Pacov B - 1.FC Křivánek 3:4 (3:3)
Naděje - FC Táborsko C 7:2 (4:0)
Virtual FC - Mladá Vožice 7:4 (3:1)
12.kolo:
1.FC Křivánek - Virtual FC 4:13 (1:7)
Mladá Vožice - Naděje 1:11 (0:4)
Hirošima Hadr - Jatka Pacov B 12:6 (6:2)
FC Táborsko C - Sparta Club 2:2 (2:1)
13.kolo:
Jatka Pacov B - FC Táborsko C 1:7 (1:3)
Sparta Club - Mladá Vožice 9:19 (5:5)
Hirošima Hadr - 1.FC Křivánek 7:6(4:3)
Naděje - Virtual FC 2:5 (0:2)
14.kolo:
1.FC Křivánek - Naděje 6:8 (4:1)
FC Táborsko C - Hirošima Hadr 5:8 (2:4)
Mladá Vožice - Jatka Pacov B 5:11 (3:6)
Virtual FC - Sparta Club 5:4 (3:2)